גוף מסור גובה טלסקופי VESCO X180AT 160-250CM 36V – ניוטק
מק"ט: 71696
כולל מע"מ
✔️ משלוחים מהירים עד הבית
✔️ מענה אנושי בטלפון ובווטסאפ
✔️ עד 12 תשלומים ללא ריבית והצמדה
✔️ רכישה מאובטחת בדרך שנוחה לכם:
פינוי פסולת אלקטרונית – לחצו כאן למידע נוסף
(שימו לב שירות של מוצרים למטבח המוסדי מקבלים שירות בתחנות שירות ולא בבית עסק/לקוח)
אחריות – undefined
מפרט טכני
  • קוטר חיתוך 150 :מ"מ (5.9 אינץ')
  • מנוע Brushless 700W:
  • סוללה מסופקת: ליתיום LITE Pro 54  (2 יחידות)
  • מתח נומינלי 21.6V: מקסימום(25V)