טלוויזיה חכמה QLED MINI LED 90″ 4K פרוסוניק PROSONIC (WebOS22) 90MLOS22
מק"ט: 88610
מסך פרימיום PROSONIC  4K 90” UHD QLED MINI LED
מסגרת סופר דקה, מערכת הפעלה webOS HUB2.0 SMART TV
דגם 90MLOS22
5,990
כולל מע"מ
✔️ משלוחים מהירים עד הבית
✔️ מענה אנושי בטלפון ובווטסאפ
✔️ עד 12 תשלומים ללא ריבית והצמדה
✔️ רכישה מאובטחת בדרך שנוחה לכם:
פינוי פסולת אלקטרונית – לחצו כאן למידע נוסף
(שימו לב שירות של מוצרים למטבח המוסדי מקבלים שירות בתחנות שירות ולא בבית עסק/לקוח)
מיני לד, מקסימום ביצועים
דיוק צבעים משופר: השליטה המדויקת באור מאפשרת גם דיוק צבעים טוב יותר, עם צבעים מאוזנים ומדויקים יותר.
מעל מיליארד גוונים חיים
ממטב משחק – Game Optimizer
Dolby Digital – סאונד שמרגישים
באס עמוק, דיאלוגים חדים ותחושת קולנוע אמיתית בסלון שלך (מומלץ לשלב עם מערכת סאונד תואמת).
תמיכת HDR מלאה
טלוויזיה חכמה – ThinQ AI
יוטיוב / נטפליקס – גישה מהירה לאפליקציה באמצעות כפתור ייעודי בשלט.
חיבור רשת אלחוטי WiFi 2.4G&5G מובנה – להתחברות לרשת הביתית ללא מתאם!
שיתוף תכנים מהטלפון הנייד / טאבלט לטלוויזיה.
תפריט משתמש נוח וידידותי במגוון שפות כולל עברית מלאה.
שליטה באמצעות הסמארטפון – מתאים למכשירים מבוססי אנדרואיד ולאייפון.
טיונר דיגיטלי מובנה  DVB-S2 תומך HD לקליטת ערוצי טלוויזיה דיגיטלית לוויינית.
מפרט SMART TV
מערכת הפעלה : LG webOS  גירסה HUB 2.0 הכי חדשה ומתקדמת
מעבד 4 ליבות מתקדם :  ARM CORTEX CA75*2, CA55*2
GPU : IMG BXE4 -High speed
נפח זיכרון : GB8  זיכרון RAM : 1.5GB
חיבור רשת חוטי LAN ואלחוטי WiFi
Bluetooth גירסה 5.0
תכונות ופונקציות
מערכת בינה מלאכותית AI ThinQ בקרת קול חכמה המאפשרת לשלוט בטלוויזיה ע”י פקודה קולית.
SIMPLINK & Home IoT & Voice Control
Real Cinema
TruMotion – מנגנון החלקת התנועה הופך את התנועה במסך לחלקה יותר לעין עם פחות ריצוד.
HDMI ULTRA HD Deep Color
Ultra Surround
תמיכה ב- DRM & HDR, HLG
שיקוף / שיתוף מסך באמצעות Miracast, WiDi, DLNA, Airplay
תמיכה מלאה באפליקציה LG ThinQ (הופכת את הסאמרטפון לשלט רחוק מלא)
High-Performance HEVC/VP9/AV1 @4K
MEMC for 4K @60Hz
אפליקציות מותקנות: NETFLIX, YOUTUBE, PRIME VIDEO ועוד
כניסת USB תומכת HD/MKV וכתוביות בעברית.
מפרט טכני
רזולוציית מסך : 4K UHD 3840×2160
צבעים: 1.07G
זווית צפייה : 178° מעלות (חופשית)
הספק רמקולים : 15W + 15W
SMART TV : LG WEBOS
חיבורים
HDMI (ARC/eARC & CEC) x 3
USB2.0 x2 (5V-500mA)
RJ 45 in x1
שקע אוזניות  X 1
אופטי  X 1
Video & Audio in x1
CI x 1
RF (S2) x 1
RF (T2) x 1
מידות ומשקל
משקל: 35.5 ק”ג
מפתח ברגים לתליה VESA : 800/400 מ”מ
Prime Video
פריים וידאו Prime Video הוא שירות וידאו לפי דרישה (VOD) שפותח ומופעל על ידי חברת אמזון.
השירות מציע תוכניות טלוויזיה וסרטים להשכרה או לרכישה, ומבחר של תכנים מקוריים מבית אולפני אמזון.
0/5 (0 Reviews)
אולי תאהב גם..
-9%
-9%
-9%
-9%