פאנל סולארי גמיש ECOFLOW100, הספק 100W
מק"ט: 48807
פאנל סולארי גמיש מבית ECOFLOW בהספק של 100W ומשקל של 2.3 ק"ג
גמיש | קל במיוחד | עמידות למים ואבק דירוג IP68 | כבל סולארי לתאימות אוניברסלית | טעינה מהירה
כולל מע"מ
✔️ משלוחים מהירים עד הבית
✔️ מענה אנושי בטלפון ובווטסאפ
✔️ עד 12 תשלומים ללא ריבית והצמדה
✔️ רכישה מאובטחת בדרך שנוחה לכם:
פינוי פסולת אלקטרונית – לחצו כאן למידע נוסף
(שימו לב שירות של מוצרים למטבח המוסדי מקבלים שירות בתחנות שירות ולא בבית עסק/לקוח)
מאפיינים
  • גמיש
  • קל במיוחד
פאנלים סולאריים גמישים 100W
הפאנל הסולארי הקל והגמיש שלנו נועד להתאים בצורה מושלמת למשטחים שאינם ישרים כגון גג טנדר או קרוואן.
התקן וטען במהירות את מערכת Power Kits שלך או תחנת כוח ניידת.
פאנל זה שוקל רק 2.3 ק"ג ומתאים למספר למגוון רב של שימושים.
קל וגמיש, יותר מתמיד הפאנל הסולארי הגמיש שלנו קל במיוחד וקל יותר ב-70% מפאנלים סולאריים מסורתיים,
מה שהופך אותו לנוח להזזה או להרכבה.
מצופה בסיבי זכוכית מתקדמים
כל אחד מ-182 תאי הסיליקון החד-גבישיים מיוצר באמצעות תהליך סיבי זכוכית ולמינציה מתקדם,
המגן על הפאנל ומשפר את הביצועים.
A picture containing application Description automatically generated
עשוי מתאים חד-גבישיים יעילים במיוחד
טעינה מהירה יותר אודות המרת אנרגיה סולארית ביעילות גבוהה
לפאנל הסולארי הגמיש בעל הספק 100W שלנו יש דירוג יעילות מעולה של 23%, המאפשר לך לטעון אפילו מהר יותר.
דיודות המעקף המשולבות של הפאנל מונעות התחממות יתר תוך שמירה על ביצועי התא גם בסביבות מוצלות.
שלב כחלק מהגדרת Power Kits שלך או תחנת כוח ניידת EcoFlow,
ואלגוריתם MPPT המשולב מייעל את הקלט הסולארי שלך.
נבנה כדי להתמודד עם הסערה
עם סרט ETFE מגן, התאים הסולאריים של הפאנל יכולים לעמוד בסביבות רבות, מלחות ועד יבשות.
*עמידות למים ואבק נבדקו בתנאי מעבדה מבוקרים עם דירוג IP68 לפי תקן IEC 60529
(עומק מים מרבי של 1 מטר עד 72 שעות).
השתמשו בעיניות המובנות כדי להתאים את הפאנלים שלנו כרצונכם
Graphical user interface, application Description automatically generated
בחר את הדרך שלך להתקנה בקלות
כבל סולארי לתאימות אוניברסלית
הוספה למערכות הסולאריות והאגירה שלך.
עם מחבר סולארי כולל הכל,
ניתן להשתמש בפאנל הסולארי הגמיש שלנו בעל הספק 100W אפילו עם מערכת סולארית הקיימת שלך 48V או תחנת כוח
ניידת. פאנל זה כולל כבל סולארי באורך 1 מטר שנותן לך שפע של מקום להרכבת פאנלים מרובים.
מפרט טכני
הספק: W100
משקל: 2.3 ק"ג
זרם עבודה A5.9
זרם מקסימלי A6.3
מתח מעגל פתוח V20.3
מתח עבודה מקסימלי V17.1
מתח מקסימלי מערכת 600VDC