גוף מסור גובה טלסקופי VESCO X150AT 160-250CM 21V – ניוטק
מק"ט: 71691
כולל מע"מ
✔️ משלוחים מהירים עד הבית
✔️ מענה אנושי בטלפון ובווטסאפ
✔️ עד 12 תשלומים ללא ריבית והצמדה
✔️ רכישה מאובטחת בדרך שנוחה לכם:
פינוי פסולת אלקטרונית – לחצו כאן למידע נוסף
(שימו לב שירות של מוצרים למטבח המוסדי מקבלים שירות בתחנות שירות ולא בבית עסק/לקוח)
אחריות – undefined
הגיזום המקצועי שלך, בכל גובה וללא מגבלות!
מפרט טכני
  • קוטר חיתוך: 150 מ"מ (5.9 אינץ')
  • מנוע: Brushless 700W
  • סוללה מסופקת: ליתיום LITE Pro 54 (2 יחידות)
  • מתח נומינלי: 21.6V (25V מקסימום)